Kurumsal

Kalite + Hizmet = EFOR

1997'de kurulan firmamız Türkiye'nin ilk Projesyonel Mobil Jeneratör kiralama şirketidir.

EFOR’un kurucuları Ses, ışık sektöründe 25 yıl bir fiil hizmet vermiş kişilerden oluşmakta olup buradan edindikleri bilgi ve tecrübeleri EFOR’a yansıtmışlardır.

EFOR Prodüksüyon İSTANBUL Hasköyde bulunan 1000 m2 otopark ve binadan oluşan Şirket binasında hizmet vermektedir.

EFOR 1997’den buyana İSTANBUL KÜLTÜR SANAT VAKFI’nın organizasyonunu yaptığı CAZ, MÜZİK, TİYATRO festivallerine jeneratör ve enerji dağıtım hizmeti vermektedir.

EFOR H2000, ROCK İSTANBUL, RADAR LİVE, MASTİVAL ROCK festivallerine ve 2003 yılında başlayıp her yıl düzenlenen TÜRKİYE’nin ilk açık hava festivali ROCK’N COKE İSTANBUL’a 23 Adet seyyar ve mobil jeneratör ile enerji dağıtım,işletim hizmeti vermektedir.

EFOR ilk defa TÜRKİYE’de yapılan Formula 1 yarışlarında TV yayın araçlarına 2x680 KVA jeneratörü senkronize yaparak enerji dağıtmıştır.

EFOR yine ilk defa İSTANBUL BOĞAZ Köprüsünde yapılan ışık gösterileri için köprü üzerine vinçle 5x200 KVA kabinli jeneratör indirip enerji dağıtmıştır.

EFOR İSTANBUL’un fethinin 554 yılı kutlamalarında 2x680 KVA, 1X500 KVA jeneratörü HALİÇ Denizinin ortasına kurulan platforma indirip enerji vermiştir.

Yaptığımız iş yalnız jeneratör kiralamak değil,jeneratörün ürettiği enerjiyi kullanıcıya en iyi,en güvenli ve her koşulda iletmektir.


Efor Jeneratör olarak geçici enerji çözüm ihtiyaçlarınızı  istediğiniz kapasitede  makine, ekipman,kablolama, senkron işlemleri ve deneyimli teknik destek ekibimizle karşılamaya hazırız. Her an hizmete hazır 1400kVa ya kadar senkron hazırlıklı yeterli sayıda  jeneratör parkımız İstanbul depomuzda stok edilmektedir. Daha yüksek güç talepleri için ise firmamızı sadece 10 gün önceden bilgilendirmeniz halinde dilediğiniz MegaWatt a kadar ihtiyaçlarınızı hizmetinize sunabilmekteyiz. Jeneratörlerimizin  gerek yakıt depoları gerekse mühendislik dizaynları, pano ve kontrol panelleri, ses izolasyonları, senkron hazırlıkları kiralama için özel olarak dizayn edilmiş olup, kablolarımız ,İzoleli, kauçuk, yumuşak NYYF dir. 35mm den 150 mm kesitlerdedir.  Makineler İngiliz Cummins, alternatörler Stamford dur.


BİLGİ:
Jeneratörlerimiz gemilerin karadan enerji beslemelerinde  kullanılabilir olarak  60Hz 440 volt verebilecek yapıdadır.